Operator walca, układarki.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Uwaga – pracujemy do 16, po 16 tylko sms, nikt nie odbiera.

Lokalna firma remontowa z Nowogard zatrudni osoby na stanowisko:

Operator sprzętu drogowego. Pomocnik układarki

Potrzebujemy: operatora układarki, walca i pomocnika dla obsługi do mas bitumicznych.

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie. Bez delegacji.

Stawka: do ustalenia z kierownikiem

Zakres obowiązków

Szukamy ludzi do:

- budowy i remontów dróg.

Wymagania

Jakie mamy wymagania:

- samodzielność i jakiekolwiek doświadczenie jako operator sprzętu,

- aktualne odpowiednie uprawnienia,

- prawo jazdy kat. B,

- dla pomocników jest wymagane chęć do pracy fizycznej i minimalna wiedza o ww. sprzętach.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane i zdecydowane.

Chcesz umówić się na spotkanie?

Zadzwoń: 518 200 962 lub napisz sms „operator Nowogard” lub „pomocnik Nowogard”

Oferujemy

Kilka faktów, które musisz znać, zanim zadzwonisz:

- pracujemy od 8 do 16 (mogą być dodatkowe soboty płatne dodatkowo 100%),

- praca od poniedziałku do piątku,

- zaliczek nie dajemy,

- wypłaty do 10-go następnego miesiąca,

- dajemy umową o pracę – pierwsza umowa na okres próbny, a potem umowa na czas określony.

Miejsce pracy
  • Nowogard pow. goleniowski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (18 dni)