Operator/ka wózka widłowego

Trenkwalder

Magazynier

Umowa o pracę

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Operator wózka widłowego/ Magazynier (m/k)

Miejsce pracy: Jasionka.

Opis stanowiska:

- obsługa wózka widłowego oraz kompletacja zamówień i zleceń,
- sprawne przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów,
- wewnętrzny transport towarów w magazynie ,
- prawidłowa i terminowa realizacja zleceń,
- dbanie o porządek w magazynie ,
- utrzymanie standardów bezpieczeństwa i jakości,
przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz procedur i
instrukcji.

Oczekujemy:

- umiejętności obsługi wózka widłowego- potwierdzone
zaświadczeniem kwalifikacyjnym UDT do obsługi wózków
widłowych,
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (7:00-15:00, 15:00-
23:00, 23:00-7:00),
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
- dobrej organizacji pracy i dokładności w działaniu,
- znajomość programu SAP - mile widziane
- umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie od 3800 zł brutto + premia miesięczna 420 zł brutto max.+ dodatek nocny 30% od minimalnej krajowej,
- podjęcie długotrwałej współpracy,
- pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dodatek
świąteczny, dofinansowanie do posiłków, dodatek wakacyjny,
- praca w komfortowym i nowoczesnym budynku,
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze,

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)