Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Audytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Aktualnie do naszego zespołu Audytu, na terenie województwa pomorskiego poszukujemy AUDYTORA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH!

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów instalacji fotowoltaicznych
  • Pomiary elektryczne instalacji PV
  • Udzielanie pomocy eksperckiej zamawiającemu
  • Udzielanie odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej

Wymagania

  • Doświadczenie z zakresu montażu lub audytu instalacji fotowoltaicznych
  • Uprawnienia SEP E+D + pomiary
  • Brak przeciwwskazań do pracy na dachach
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - podstawa oraz jasny system premiowy
  • Pełen pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – auto, telefon, tablet
  • Administratorem danych osobowych jest Polenergia Fotowoltaika S.A. 02-661 Warszawa Plac Gugulskiego 1, NIP: 7792508573. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polenergia Fotowoltaika S.A. 02-661 Warszawa Plac Gugulskiego 1, NIP: 7792508573 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 6 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 4 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (13 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.