Monter

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.05.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Запрошуємо працівників з України

Groda - Aranżacja Realizacja Światła to dynamicznie rozwijające się firma z ugruntowaną pozycją na polskim rynku techniki estradowej.

W związku z otwarciem oddziału w Bielsku - Białej poszukujemy osób do przeszkolenia na stanowisko:

MONTER

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą w aplikacji

Cenimy wiedzę, doświadczenie oraz fachowość na równi z pozytywną energią, umiejętnością szybkiego uczenia się i zaangażowaniem.

Jeśli poszukujesz STAŁEJ STABILNEJ PRACY - zapraszamy!

Zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniu koncertów,festivali oraz eventów
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • montaż oraz demontaż aparatury oświetleniowej oraz dzwiękowej
  • możliwość kilku dniowych wyjazdów :-) warunek konieczny

Wymagania

  • prawo jazdy B
  • dyspozycyjność i punktualność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zmysł techniczny
  • kultura osobista
  • energia do działania i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć nauki i rozwijania swoich kompetencji

Oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w największych wydarzeniach artystycznych w Polsce
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii
  • czerpanie z wiedzy i doświadczenia prawdziwych profesjonalistów
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę w młodym zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Aranżacja Realizacja Światła, Andrzej Groda, ul. Kubusia Puchatka 22, 07-410 Ostrołęka, NIP: 758-104-41-02
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 550 - 7 600 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)