Laminater / Laminator / Laminiarz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

KOMPOZYTY TRADE - „Nie ma rzeczy niemożliwych!”.
To europejski dostawca kompozytowych produktów z włókna węglowego i szklanego na bazie żywic poliestrowych i epoksydowych takich jak: elementy nadwozi do pojazdów specjalnych, kabiny do gyrokopterów, kabin do ratraków, obudowy robotów medycznych. Firma specjalizuje się w małych i średnich seriach produkcyjnych, wytwarzanych przy użyciu technologii takich jak RTM light, laminowania ręcznego, infuzji, vacuum oraz prasowania ciśnieniowego.

Laminater, specjalista ds. budowy wyrobów laminowanych.

Dodatkowy atut: modelarz ( umiejętność wytwarzania modeli i form kompozytowych )

Zakres obowiązków

  • wykonywanie i obróbka elementów z żywic poliestrowych i epoksydowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z żywicami poliestrowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, pracowitość,
  • mile widziany modelarz,
  • mile widziana osoba prowadząca własną działalność,

Oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca stała, umowa o prace,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i opieki zdrowotnej,
  • imprezy integracyjne

  • Administratorem danych osobowych jest Kompozyty Trade Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Boruty-Spiechowicza 50, NIP: 9372713706. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 5 530 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (18 dni)