Elektryk utrzymania ruchu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Elektryk

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Perfekcyjnie łączymy firmy i utalentowanych pracowników

Zależy nam na naszych kandydatach i klientach. Chcemy, żeby tak jak my czerpali zadowolenie z pracy zawodowej. Dlatego w naszej pracy wspieramy zarówno pracodawców w pozyskaniu odpowiednich pracowników, jak i kandydatów w odnalezieniu najlepszej oferty.

Szukasz pracy jako Elektryk Utrzymania Ruchu? My szukamy właśnie Ciebie! — już teraz, wyślij swoje CV! Nie czekaj, aż ktoś cię wyprzedzi!

Zakres obowiązków

> Montaż komponentów i podzespołów zgodnie ze schematami i rysunkami;
> Praca z falownikiem i sterownikami;
> Praca na wysokościach.

Wymagania

> Posiadanie uprawnień SEP/ UDT (jeśli nie masz, organizujemy kursy);
> Znajomość schematów elektrycznych;
> Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku;
> Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole;
> Zaangażowanie oraz dyscyplina pracy;
> Język polski (komunikatywny – mile widziany).

Oferujemy

> Przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia;
> Pozytywną kulturę pracy;
> Stawka godzinowa 21,50 zł netto, po przepracowaniu pierwszego tygodnia zmiana stawki na 23 zł netto;
> Ubranie robocze;
> Mieszkanie.

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy PIXY sp. z o.o. 53-125 Wrocław Kasztanowa 20, NIP: 8992874774. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Pracy PIXY sp. z o.o. 53-125 Wrocław Kasztanowa 20, NIP: 8992874774 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasła (15 dni)