Pracownik Produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

   LAMINTEX sp. z o.o.

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków

• Wykonywanie pomocniczych prac produkcyjnych
• Praca przy zbijaniu palet
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Przestrzeganie instrukcji i procedur produkcyjnych
• Praca w systemie czterozmianowym

Wymagania

• umiejętność organizacji pracy
• samodzielność
• inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
• dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę na pełny etat
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• przyjazną atmosferę

  • Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji,  zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

  • Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LAMINTEX Sp. z o.o. z siedzibą 33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 78, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny itp.) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez LAMINTEX Sp. z o.o. (na podstawie art. 7 uts. 1 RODO). Jestem świadoma/y prawa dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@lamintex.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.
Miejsce pracy
  • Nowy Sącz pow. Nowy Sącz, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (17 dni)