Pracownik produkcji / ślusarz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Firma ASC zajmuje się produkcja elementów aluminiowych z zakresu stolarki otworowej: okna, drzwi, fasady.

Obecnie poszukujemy pracowników na produkcję na stanowisko pracownik produkcji/ ślusarz.

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji na linii produkcyjnej (proste prace ślusarsko-spawalnicze, wiercenia, gwintowania, szlifowanie, spawanie)
  • przygotowywanie detali,
  • obsługa podstawowych maszyn i narzędzi dbanie o ich jakość i zapewnienie prawidłowej jakości pracy
  • porządkowanie stanowiska pracy
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • możliwość przyuczenia w zakresie spawania

Wymagania

  • staranność, dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system dwuzmianowy)
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej
  • chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy

    Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w zakresie spawania metodą MIG

    Oferujemy

    • umowa bezpośrednio pod firmą
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie podstawowe + premia
    • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • prywatne ubezpieczenie

    Miejsce pracy Jasiennica badź Wapienica.

    • CV powinno być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.” Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica.
    Miejsce pracy
    • Jasienica pow. bielski, Śląskie
    Opublikowana
    Wygasła (18 dni)