Opiekun w żłobku - Wrocław

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Żłobki Lokomotywa we Wrocławiu (ul. Dmowskiego 17h oraz ul. Poranna 43a) zatrudnią opiekunów!

Zakres obowiązków

  • zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom
  • zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie
  • wspomaganie rozwoju dzieci
  • pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu
  • pomoc przy karmieniu dzieci, pomoc przy ubieraniu dzieci
  • pomoc przy czynnościach higienicznych

Wymagania

Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba (wymogi z art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3):

1) posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub

2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza lub

3) osoba (wymogi z art. 16 ust. 2 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3), która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie:

a) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub

b) średnie lub średnie branżowe oraz:

- co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 (jeśli osoba nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności) lub

- przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowanych salach
  • stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki
  • przyjacielską atmosferę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Administratorem danych osobowych jest MAŁOPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI LOKOMOTYWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 34-700 Rabka-Zdrój Sądecka 51, 1, NIP: 7352882965. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. w Rabce – Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka – Zdrój reprezentowane przez dr Rafała Leśniaka, tel./fax 18 26 76 894. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (14 dni)