Project Manager w dziale nowych produktów / Kierownik Projektów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Rekrutacja zdalna

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

PROJECT MANAGER w dziale nowych produktów

Miejsce pracy: Słubica B (gm. Żabia Wola)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775 lub przesłania CV: kamila.swies@fps-work.pl.

Zakres obowiązków

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Samodzielne i aktywne zarządzanie realizacją projektów,
  • Określanie priorytetów działań członkom zespołów,
  • Bieżąca ocena stanu realizacji zadań w projektach za pomocą mierników oraz raportowanie stanu realizacji,
  • Samodzielne podejmowanie działań rozwojowych np. modyfikacja produktu, negocjacja w dostawcami,
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne z metodyki prowadzenia projektów oraz aktywne jej promowanie.

Wymagania

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami produkcyjnymi,
  • Niezbędna wiedza z zakresu tworzyw sztucznych odnośnie norm jakościowych i wymogów bezpieczeństwa produktów dla niemowląt i dzieci.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Premia roczna (ok. 12% wynagrodzenia rocznego),
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon (przy dłuższej współpracy – samochód służbowy),
  • Pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Uczestniczenie w rozwojowych projektach obejmujących nowoczesne technologie produkcyjne oraz badawcze,
  • Karta Benefit,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne zapewniające rozwój zawodowy,
  • Istotny i realny wpływ na rozwój firmy – stanowisko objęte dużą samodzielnością w zakresie np. doboru technik i metod zarządzania projektem.

  • Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Klikając w przycisk Aplikuj", Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Miejsce pracy
  • Żabia Wola pow. grodziski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (18 dni)