Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego - Katowice

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.05.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

W związku z uruchomieniem nowego projektu dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Rodzaj pracy: umowa o pracę tymczasową zaraz do 15.06.2022r., z docelowym przejęciem przez Pracodawcę-Użytkownika po okresie 1 miesiąca.

Miejsce pracy: Katowice Dąb

Ilość miejsc: 1

Zakres obowiązków

- kompletacja dokumentów do zawarcia umów o dostawę energii elektrycznej,

- weryfikacja oraz kontrola poprawności zapisów w umowach energetycznych,

- skanowanie korespondencji do wewnętrznego programu obiegu dokumentów,

- wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa systemu umów,

- prowadzenie korespondencji z klientami biznesowymi,

- ścisła współpraca z opiekunami klientów biznesowych,

- pozostałe prace administracyjno-biurowe związane z obsługiwanym obszarem zadań.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,

- dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office, zwłaszcza excel,

- umiejętność pisania i redagowania pism,

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

- pracę w prężnie działającej firmie w administracji biurowej,

- wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna.

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00 lub w równoważnym czasie pracy,

- praca nie jest związana z telemarketingiem i call center.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat Agencji 10301

  • Administratorem danych osobowych jest:
    ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, ul. Chorzowska 44C, 44-100 Gliwice, NIP: 631-171-59-68
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."
Video
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (27 dni)