Brakarz (kontroler surowca drzewnego)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego.

Fabryka płyty wiórowej TANNE SP. Z O.O. w Suwałkach (ul. Dubowo I nr 60​) poszukuje kandydatów na stanowisko: BRAKARZ (kontroler surowca drzewnego)

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Kontrola dostaw surowców do produkcji płyty wiórowej na zewnętrznym placu drewna
  • Pomiar i przyjęcie materiałów drzewnych do systemu
  • Pobieranie próbek surowców bezpośrednio z dostawy
  • Nadzór na rozładunkiem i załadunkiem materiałów drzewnych
  • Sporządzanie reklamacji surowców drzewnych
  • Udział w inwentaryzacjach materiałów drzewnych
  • Monitorowanie stanu zapasu (ilość, jakość, bezpieczeństwo)

Wymagania

Twój profil:

  • Wykształcenie średnie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym po 8h (pn-pt)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Sumienność, chęć do nauki i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku brakarza lub w innej pracy związanej z obszarem surowca drzewnego (np. w usługach leśnych)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Miejsce pracy
  • Suwałki pow. Suwałki, Podlaskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)