Pedagog Specjalny do Niepublicznego Przedszkola przy metrze Młociny

Pedagog specjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Do nowootwartej placówki Mruczankowego Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego przy ul. Nocznickiego 29B w Warszawie (700 metrów od stacji metra Młociny) zatrudnimy Pedagoga Specjalnego.

Zakres obowiązków

Zależy nam bardzo, aby były to osoby, które chcą dołączyć do naszego Zespołu na dłużej i pracować z grupą dzieci zdrowych oraz z wysoko funkcjonującymi dziećmi z autyzmem.

Wymagania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wsparcie drugiego nauczyciela
  • Stałą współpracę z całym Zespołem
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Pracę w małych grupach (max. 15 dzieci)
  • Pracę w systemie zmianowym, stały grafik
  • Pracę w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu
  • Administratorem danych osobowych jest Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak 01-833 Warszawa Lipińska 11, NIP: 1181262246. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak 01-833 Warszawa Lipińska 11, NIP: 1181262246 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 4 700 - 5 200 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)