Nauczyciel konsultant ds. edukacji zawodowej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Udzielanie konsultacji. Organizowanie i prowadzenie form doskonalenia: warsztatów, seminariów, wykładów, konferencji, sieci współpracy i samokształcenia, szkoleń zespołów nauczycieli, w tym wspomagania szkół (również na terenie szkoły lub placówki).
- Praca w godzinach: 7:00-17:00.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, ukończone studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie w zakresie edukacji zawodowej. Wymagane przygotowanie pedagogiczne; stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego. Wymagany min. 5 letni staż pracy pedagogicznej. Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela edukacji zawodowej. Wymagane umiejetności: komunikacyjne i pracy w zespole. Wymagane umiejetności organizacyjne.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 337 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: nauczyciel mianowany 4337 zł/brutto + % wysługi lat. Wynagrodzenie nauczyciela jest u
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (23 dni)