Operator maszyn drukarskich

Centralna Baza Ofert Pracy

Drukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn drukarskich (offsetowych), ładowanie i odbiór zadrukowanych artykułów (wiader, pojemników), stała kontrola wizualna zadrukowanych wiader, prowadzenie raportu dziennego, zgłaszanie przełożonym wykrytych wad, utrzymywanie sprawności i czystości oraz przygotowania maszyny do pracy, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie (zasad systemu zarządzania jakością).

Wymagania

  • Inne wymagania: wyk. min. zawodowe, mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn w firmie produkcyjnej, dokładność, sumienność, dyspozycyjność, gotowość do pracy dwuzmianowej (poniedziałek piątek) mile widziane uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym Praca na dwie zmiany - godziny do ustalenia z pracodawcą - pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie wykorzystującej nowoczesne technologie, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - szeroki dostęp do szkoleń i możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz doskonalenia zawodowego, - premie oraz bogaty pakiet socjalny, - atrakcyjny pakiet rodzinnego prywatnego ubezpieczenia medycznego dofinansowanego przez Pracodawcę, - możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, - dofinansowanie do posiłków realizowanych na terenie firmy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premie. Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji. Praca na dwie zmiany.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.