Pracownik magazynowy

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Szukasz pracy na II zmiany? Wolisz pracę w magazynie niż na produkcji? Mamy ofertę dostosowaną do Ciebie! Miejsce pracy: Wilkowice.

Zakres obowiązków

  • obsługa automatycznej linii pakującej
  • przestawiane linii wg bieżących potrzeb

Wymagania

  • gotowości do pracy w systemie II-zmianowym
  • doświadczenie w pracy na magazynie-mile widziane

Oferujemy

  • średnie wynagrodzenie to ok. 2800zł netto
  • praca na II zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • darmowe posiłki w zakładowej stołówce
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 27 dni)