Prawnik (junior lawyer)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

WhitePress® - specjalizujemy się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. WhitePress® poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych. Nasze usługi znajdziesz na takich rynkach jak: AT|BE|BR|BG|HR|CZ|DK|EE|FI|FR|GR|HU|IRL|IT|LAT|LT|NL|NO|PL|SK|ES|SE|TR|UK|US|

WhitePress poszukuje prawnika (junior lawyer). WhitePress jest spółką należącą do Grupy RTB House, będącej międzynarodową firmą świadczącą usługi w sektorze marketingu internetowego i IT. WhitePress oraz spółki powiązane (Grupa WhitePress) działa na rynku polskim i międzynarodowym. Poszukujemy osoby ambitnej, otwartej na nowe wyzwania i z chęcią do uczenia się nowych rzeczy. Oferujemy pracę w ramach wewnętrznego Działu Prawnego Spółki. Zapewniamy doskonałą atmosferę, realne możliwości rozwoju, liczne benefity oraz pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Prawnego Spółki w bieżących zadaniach; główne obszary pracy: prawo cywilne i gospodarcze, prawa własności intelektualnej, prawo reklamy, ochrona danych osobowych, prawo pracy;
  • pomoc w sporządzaniu i opiniowaniu projektów umów, porozumień, regulaminów, pism i innych dokumentów;
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących działalności spółek Grupy;
  • wsparcie przy obsłudze korporacyjnej spółek Grupy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł aplikanta lub adwokackiego bądź pozytywny wynik egzaminu wstępnego na aplikację radcowska lub adwokacką będzie dodatkowym atutem;
  • 1 – 2 letnie doświadczenie w pracy merytorycznej w kancelarii zajmującej się obsługą przedsiębiorców lub w dziale prawnym spółki;
  • dobra znajomość prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych; znajomość lub zainteresowanie prawem własności intelektualnej, prawem ochrony danych osobowych i/lub prawem pracy będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej – warunek konieczny; znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność organizacji i planowania, dokładność, skrupulatność i samodzielność
    w realizowaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży marketingu internetowego o międzynarodowych zasięgach, będącej częścią Grupy RTB House;
  • wsparcie merytoryczne radcy prawnego będącego Head of Legal działu prawnego spółki;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • przyjazne warunki pracy z jasno określonymi zadaniami;
  • pracę w nowoczesnym biurze w Bielsku-Białej, napoje (kawa, herbata, woda), owoce,
  • dofinansowanie zajęć sportowych oraz kursów i szkoleń, ubezpieczenie i inne socjale.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (16 dni)