Nauczyciel zajęć dodatkowych

Animator

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

ZAPEWNIAMY WYŻSZY POZIOM ZATRUDNIENIA!

Poszukujemy osób młodych- uczniów, studentów, które lubią kontakt z dziećmi i uwielbiają przekazywać im swoją wiedzę poprzez zabawę!

Na terenie szkół w Warszawie prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci klas młodszych!

Jeśli jesteś otwarty i pomysłowy- czekamy właśnie na Twoją pomoc w tym zakresie!!

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć pozalekcyjnych/ dodatkowych dla dzieci w szkołach podstawowych.
  • Tematyka zajęć: Kurs programowania online, lego robotyka z angielskim, programowanie z angielskim w Minecrafcie, eksperymenty fizyczno- chemiczne.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć, korepetycji,
  • chęć do pracy z dziećmi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • wprowadzenie do pracy,
  • wynagrodzenie 50 zł - 70 zł/h brutto + zwrot kosztów dojazdów między szkołami,
  • elastyczny grafik,
  • umowa zlecenie lub B2B.
  • Administratorem danych osobowych jest Level Work 03-543 Warszawa Barkocińska 6, NIP: 5242842797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Level Work 03-543 Warszawa Barkocińska 6, NIP: 5242842797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 40 - 70 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)