Specjalista ds. umawiania spotkań biznesowych - praca zdalna

Konsultant

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Praca od zaraz

Cloud Call Center Sp. z o.o.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny z klientem biznesowym. Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub call center to ta oferta czeka na Ciebie.

Specjalista ds. umawiania spotkań biznesowych

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
  • Badanie potrzeb klientów B2B
  • Ofertowanie produktów i usług skierowanych do segmentu klientów B2B
  • Współpraca przy ciekawych projektach biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży B2B
  • lub min. 2 lata doświadczenia call center na projektach biznesowych (przy mniejszym doświadczeniu nie wysyłaj CV tutaj, lecz sprawdź inne nasze rekrutacje)
  • Wymagana pełna dyspozycyjność 42 h tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godz. 08:30-17:00
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętność swobodnej rozmowy z klientami biznesowymi
  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe
  • Umiejętności interpersonalne do nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • Samodzielność i samodyscyplina

Oferujemy

  • Stałą podstawę godzinową 25 zł brutto
  • Umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS
  • Studenci do 26. r życia wynagrodzenie netto=brutto
  • Signing Bonus - Bonus za podpisanie umowy - dodatkowe wynagrodzenia w wysokości 500 zł brutto
  • Przejrzysty system wynagrodzeń (gwarantowana podstawa oraz premia miesięczna)
  • Statystyki premii widoczne na bieżąco online (stawki premii: do 40%)
  • Firmowy laptop biznesowy oraz dobrej jakości zestaw słuchawkowy
  • Szkolenie wstępne i projektowe
  • Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje (prowadzone przez zewnętrznych praktyków B2B)
  • Płatna przerwa
  • Otrzymujesz wynagrodzenie za czas spędzony na szkoleniach grupowych, szkoleniach indywidualnych, pracy na kampanii oraz przerwach
  • Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami.
  • Merytoryczne wsparcie i bieżące szkolenia 1:1 oraz grupowe
  • Zapewniamy pracę 100 % zdalną - Wykonujesz zadania zdalnie na stałe - rekrutacja 100% zdalna, brak konieczności odbywania podróży, dojazdów, rozmów, spotkań.
  • Administratorem danych osobowych jest Claud Call Center 02-020 Warszawa Warszawa 1, NIP: 5252857346. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Claud Call Center 02-020 Warszawa Warszawa 1, NIP: 5252857346 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)