Operator maszyn

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary. Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Firma PORTOS z Kalisza zatrudni:

Operatora Maszyn

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn: przygotowanie surowca, ustawienie parametrów, odbiór gotowych elementów.
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.
  • Realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania

  • Chęć do nauki i zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Komfortowe warunki pracy: stołówki, palarnie.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • Pełne wdrożenie.
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa.
  • Administratorem danych osobowych jest Portos TR7 Sp. z o. o. Sp. komandytowa 62-800 Kalisz Złota 71, NIP: 6180018618. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Portos TR7 Sp. z o. o. Sp. komandytowa 62-800 Kalisz Złota 71, NIP: 6180018618 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kalisz
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)