Praca w hotelu Irlandia ( €)

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184

Opis stanowiska:

Generalny asystent

Praca od zaraz do końca października

Hotele dla których rekrutujemy znajdują się w turystycznych miasteczkach w pobliżu większych miast.

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem.

Zakres obowiązków

Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

Zadania general assistant to:

  • sprzątanie pokoi,
  • praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie,
  • podstawowa/dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem,
  • wynagrodzenie od 11 €/h brutto,
  • kontrakt na min 40 h/tydzień plus nadgodziny,
  • darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne od pracy ( w zależności od hotelu),
  • tanie zakwaterowanie, 50-70 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu,
  • hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku.

Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM ponieważ tam mogą trafiać odpowiedzi na aplikację.

  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Pośrednictwa pracy Cekal Tomasz Czekała 62-700 Turek Cisew 50 A, NIP: 6681916386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Irlandia
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)