Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma NKT to wiodący dostawca produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektro-energetycznej, budownictwa, kolejnictwa. Naszym głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów I rozwiązań dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń w zakresie napraw elektryki, elektroniki, automatyki i mechaniki
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem
  • Wymiana części zamiennych, prawidłowe ewidencjonowanie poboru części oraz zgłaszanie braków w wymaganych zapasach
  • Wykonywanie rysunków technicznych elementów maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki elektryczne/elektryczne/mechaniczne/elektromechanika
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów IT: MS Office, CMMS
  • Wiedza specjalistyczne: znajomość środowiska sterowników programowanych Siemens, umiejętność interpretacji schematów elektrycznych, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi oraz definiowanie wyników
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia energetyczne: EG1, EG2, EG3
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4- brygadowym)
  • Kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym
  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bony okolicznościowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    NKT S.A., ul.Gajowa 3, 43-254 Warszowice, NIP: 6521536870
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NKT S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Miejsce pracy
  • Żory pow. Żory, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 5 500 - 6 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)