Sprzedawca na stacji paliw

Przedsiębiorstwo Ochman

Kasjer

Umowa o pracę

Firma z branży paliwowej o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko: SPRZEDAWCA / PERONOWY NA STACJI PALIW

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i wydawanie należności za zakupione towary i usługi,

- nadzór nad punktami tankowania paliw płynnych i towarem wyłożonym wewnątrz sklepu,

- obsługa klientów

– tankowanie pojazdów,

- uzupełnianie i porządkowanie towarów wyłożonych wewnątrz sklepu,

- utrzymywanie czystości wewnątrz stacji.

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- obsługa komputera (WORD, Excel),

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

- pracę w zgranym zespole,

- umowę o pracę na pełen etat,

- miejsce pracy: Łódź, ul. Przybyszewskiego 99

tel.
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)