Doradca Techniczno-Handlowy ds. Biznesu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022
Zespół HR

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Od 2015 roku popularyzujemy i rozwijamy zieloną energetykę w Polsce. Naszej firmie zaufało już 22 000 klientów, którym zamontowaliśmy ponad 300 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 110 MW, zamieniając energię ze słońca w prąd elektryczny.

Poszukujemy Doradcę Techniczno-Handlowego z doświadczeniem w sprzedaży B2B!

Zakres obowiązków

- efektywna sprzedaż innowacyjnych rozwiązań OZE
- budowanie bazy klientów – zapewnimy Ci wsparcie Działu Contact Center
- realizacja założonych celów sprzedażowych
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży z klientem biznesowym – mile widziane osoby z branży OZE, ubezpieczeń, bankowości, nieruchomości lub pokrewnych
- czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
- komunikatywność i inicjatywa w działaniu
- determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy

- wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnych prowizji, nasi handlowcy zarabiają 10 000 – 20 000 zł miesięcznie
- zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
- po okresie próbnym samochód klasy C wraz z kartą paliwową (do użytku również prywatnego)
- nowoczesny sprzęt: iPad z systemem Salesbook, telefon
- profesjonalne szkolenia wstępne, produktowe
- wsparcie Dyrektora
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- dofinansowanie do karty Multisport
- prywatna opieka medyczna
- elastyczne godziny pracy
- imprezy integracyjne
- świąteczne paczki
- inicjatywy dobroczynne
- konkursy
- jest normalnie

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. w CV lub liście motywacyjnym, przez Sunday Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zakres danych wskazany w prawie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się pod linkiem: .

Jeśli chcesz uczestniczyć w kolejnych prowadzonych przez nas rekrutacjach prosimy o wyrażenie odrębnej zgody poprzez umieszczenie stosownego oświadczenia w CV lub wiadomości o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Sunday Polska Sp. z o.o. w celu oceny mojej kandydatury w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Sunday Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasła (8 dni)