Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy,
• kompleksowe wsparcie pracowników i kadry managerskiej szczególnie w zakresie zapytań dot. prawa pracy (podstawowa wiedza) i wewnętrznych procesów HR,
• prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy,
• weryfikowanie grafików czasu pracy w dedykowanym do tego programie,
• sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
• udział we wdrożeniu nowych kontraktów od strony kadrowej ,
• przygotowywanie i wysyłanie korespondencji.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
  • Inne wymagania: Wymagamy: • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o rehabilitacji i zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, • doświadczenia w przygotowywaniu raportów, • bardzo dobra obsługa komputera.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny - 3 miesiące
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasła (18 dni)