Mistrz - armatura przemysłowa

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- oordynacja i nadzór nad realizowanymi pracami w zleconym zakresie, nadzór nad pracą podległych pracowników,
- prowadzenie robót zgodnie z wymogami klienta oraz założeniami dokumentacji technicznej,
- w zakresie robót dodatkowych wykonywanie opisów i specyfikacji robót, zgłaszanie i uzgadnianie zakresu robót dodatkowych z przedstawicielami klienta,
- zapoznanie podległych pracowników z zakresem wykonywanej pracy oraz sposobem jej wykonywania,
- nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz odpowiednią jakością realizowanych zadań,
- opracowanie technologii napraw armatury i pomp

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe na kierunku mechanicznym, doświadczenie zawodowe: 2 lata w branży remontów w przemyśle chemicznym lub petrochemicznym, min. 1 rok na stanowisku kierownika robót, mistrza, dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją i technologią obróbki skrawaniem, znajomość zagadnień związanych z regeneracją armatury, znajomość zagadnień związanych z remontem pomp, dobra znajomość rysunku technicznego w szczególności rysunków wykonawczych, prawo jazdy kat B., dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego i/ lub niemieckiego, jedna zmiana 6-14 oferujemy: zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, (pierwsza umowa na okres próbny)wynagrodzenie miesięczne brutto na okresie próbnym : 4 500,00 zł, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych, naukę języków obcych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Puławy pow. puławski, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (18 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.