Specjalista ds. jakości - SQA

Specjalista ds. zarządzania

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad reklamacjami
  • Nadzór jakościowy i raportowanie statusu jakościowego poszczególnych dostawców
  • Przeprowadzanie corocznych audytów u dostawców
  • Zapewnienie ciągłego rozwoju dostawców
  • Uczestnictwo w procesie rozwoju i wdrażania nowych materiałów do produkcji
  • Przeprowadzanie cząstkowych audytów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 9001 i 14001)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie technicznym lub zarządzania jakością)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Samodzielność w działaniu, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy oraz pakiet socjalny
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)