Dyżurny Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

ZABERD Sp. z o.o. zajmująca się w sposób kompleksowy utrzymaniem i budową infrastruktury drogowej, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

( Miejsce pracy – Wrocław ul. Sułowska))

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń o stwierdzonych zagrożeniach, kolizjach, wypadkach
  • koordynowanie i nadzór nad pracą Brygady Patrolowej oraz Brygady Interwencyjnej
  • prowadzenie Dziennika Wykonawcy
  • dokonywanie kontroli drogi

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobra znajomości programu Excel,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie uprawnień na koparko-ładowarkę

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie zmianowym przez 15- 16 dni w miesiącu
  • wynagrodzenie (płaca zasadnicza + premia) w wyskości 3000-3500 zł netto
  • pracę w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Administratorem danych osobowych jest ZABERD Sp. z o.o. 54-215 Wrocław Ul. Bystrzycka 24, NIP: 8990107036. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników prowadzonych przez ZABERD S.A.. z siedzibą we Wrocławiu”.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 3 600 - 4 200 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)