Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Wykonujemy usługi dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, producentów sprzętu oświetleniowego, energetyki.
Posiadamy doświadczoną kadrę zawodową oraz nowoczesny park maszynowy. Zatrudniamy także osoby niepełnosprawne, zabezpieczamy im niezbędne warunki pracy i opiekę medyczną.
Świadczymy usługi w zakresie montażu wyrobów w ramach zleceń zewnętrznych, jesteśmy otwarci na współpracę.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za utrzymanie pozytywnych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów – w szczególności na rynkach zagranicznych
  • Prezentacja ofert produktowo-handlowych oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami B2B
  • Archiwizowanie danych- budowa bazy danych wszystkich klientów w systemach informatycznych CRM,
  • Działania marketingowe: portale ogłoszeniowe, social media (facebook, Linkedin, Instagram,), współpraca z agencjami reklamy i firmami graficznymi, systematyczna aktualizacja strony internetowej firmy
  • Wyjazdy handlowe kraj i zagranica
  • Udział w targach branżowych (krajowych i zagranicznych)
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 w Bielsku-Białej (Wapienica)
  • Raportowanie wyników pracy bezpośredniemu przełożonemu,

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów,
  • Silna motywacja do pracy oraz zdolności negocjacyjne,
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Znajomość pakietu Office (word, excel) lub jego odpowiedników
  • Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "B",
  • Dobra samoorganizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz orientacja na cel.
  • Znajomość procedur prawnych związnych z międzynarodowym handlem towarów i usług
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym (obowiązkowo)

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, dostęp do aktualnej bazy danych klientów, samochód służbowy (wyłącznie w celach służbowych)
  • Niezbędne przeszkolenie z obsługi systemów informatycznych
  • Administratorem Danych Osobowych jest SPÓŁDZIELNIA „BIELSIN” z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Strażacka 35, NIP 547-008-39-19.

    Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane tylko w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego chyba, że wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - maksymalnie jednak przez okres  12 miesięcy.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Z Administratorem Danych Osobowych można kontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: info@bielsin.pl, pisemnie na następujący adres: 43-382 Bielsko Biała, ul. Strażacka 35 oraz telefonicznie pod nr: +48 33/ 496 66 70.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię „Bielsin”, ul. Strażacka 35, 43-382 Bielsko-Biała zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku) na potrzeby bieżącej rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( RODO).
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)