Młodszy Specjalista ds. Budowania Relacji z Klientem z orzeczeniem

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

        HR-ASSISTANT Beata Kozieł

Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - warunek konieczny!

Zakres obowiązków

Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
Badanie potrzeb klientów
Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznych systemów
Budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem
Samodzielność, kreatywność i komunikatywność
Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Mile widziane:
Znajomość systemów CRM oraz systemów call center

Oferujemy

Stałe wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
Prywatną opiekę medyczną
Owocowe dni :)
Przyjazną, partnerską atmosferę i dynamiczne środowisko pracy
Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
Wyjazdy integracyjne
Szkolenia podnoszące kompetencje
Benefity
prywatna opieka medyczna
owoce
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata
świętowanie urodzin

  • Administratorem danych osobowych jest HR Assistant Beata Kozieł 31-625 Kraków os. Piastów, 65/160, NIP: 6641915067. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Assistant Beata Kozieł 31-625 Kraków os. Piastów, 65/160, NIP: 6641915067 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódź
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)