Młodszy Konsultant w Centrum Obsługi Klienta

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

        HR-ASSISTANT Beata Kozieł

Oferta skierowana dla osób z orzeczeniem

Zakres obowiązków

Co będzie Twoim zadaniem?
Udzielanie Klientom telefonicznych i mailowych informacji
Kontakt z Klientem zgodny z przyjętym standardem obsługi w ramach infolinii przychodzącej
Oferowanie dodatkowych produktów i finalizowanie transakcji, za które przyznamy Ci premię

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:
Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy
Zależy Ci na wsparciu Lidera i możliwości awansu w ścieżce kariery
Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w obsłudze Klienta oraz zainteresowanie nowymi technologiami

Oferujemy

Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu?

Karta
sportowa

Prywatna
opieka medyczna

Rabaty
pracownicze

Ubezpieczenie
grupowe

Dofinansowanie
szkoleń zewnętrznych

Dowóz busem
do centrali

Jabłka
z lokalnego sadu

Konkursy
dla pracowników

Elastyczne
godziny pracy

Chillout
Room

Rekrutacje
wewnętrzne

Wspólne
świętowanie

Wyróżnienie
Gwiazdą Komputronik

Nieformalny
strój

Szkolenia
wewnętrzne

  • Administratorem danych osobowych jest HR Assistant Beata Kozieł 31-625 Kraków os. Piastów, 65/160, NIP: 6641915067. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Assistant Beata Kozieł 31-625 Kraków os. Piastów, 65/160, NIP: 6641915067 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódź
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)