Specjalista ds. Tłumaczeń

Tłumacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma ASTAR zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń dla potrzeb fizykoterapii i rehabilitacji. Główną specjalnością naszej firmy są elektroniczne urządzenia i systemy.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie weryfikacji jakościowej dokumentów w językach obcych
  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji obcojęzycznej pod względem merytorycznym, stylistycznym, językowym, ortograficznym
  • koordynowanie postępu prac z zakresu tłumaczeń materiałów firmowych
  • dbanie o kompletność i poprawność dokumentacji
  • opiekę nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • współpracę z biurami tłumaczeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka obcego (preferowany niemiecki, francuski lub włoski) w mowie i piśmie
  • kreatywność, dokładność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dokładność, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu prac
  • podstawowa obsługa aplikacji CAT

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka obcego (preferowany angielski)
  • wykształcenie techniczne lub z zakresu fizjoterapii

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • samodzielne stanowisko pracy
  • dostęp w pracy do najnowszych narzędzi: CRM/ERP, memoQ
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki ASTAR z siedzibą w Bielsku- Białej przy ul. Świt 33, dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych są spółki ASTAR, podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy jest niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji, podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo  do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, równocześnie wyrażam zgodę na przechowywania mojego CV na poczet przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej n iż 6 miesięcy, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez spółki ASTAR z siedzibą w Bielsku- Białej przy ul. Świt 33 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)