Doradca ds. Obsługi Klienta Biznesowego - Back Office

IMAR Service

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, Orange Polska, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca ds. Obsługi Klienta Biznesowego - Back Office (m/k)

Zakres obowiązków:
• Realizujemy prace "Back Office",
• Zajmujemy się realizacją zleceń,
• Zajmujemy się zleceniami i reklamacjami firm,
• Informujemy naszych klientów o wyniku realizacji zleceń,

Dołącz do nas, jeśli:
• Sprawnie obsługujesz komputer,
• Nie masz kłopotów komunikacyjnych w korespondencji elektronicznej lub w rozmowie telefonicznej.
• Doświadczenie jest mile widziane, ale niekoniecznie - wszystkiego Cię nauczymy…

Od siebie dajemy:
• Pracę w systemie hybrydowym - praca częściowo w domu i częściowo w biurze,
• Umowę o pracę,
• Stawkę godzinową 19 zł brutto/h + kwartalne premie jakościowe (do 1300zł brutto),
• Pracę w godzinach od poniedziałku do soboty (w godzinach 7-22),
• Kompleksowe, płatne szkolenie (w ramach umowy o pracę), dbamy o kompleksowe wdrożenie każdej nowej osoby,
• Pozytywną atmosferę i wsparcie trenera, kierownika i pracowników,
• Realne możliwości uzyskiwania podwyżek i awansów stanowiskowych,
• Możliwość korzystania z różnych świadczeń grupowych - pracowniczych po bardzo atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie na życie, zdrowotne, karty Multisport oraz darmowych kursów językowych, 50% zniżek na usługi telekomunikacyjne, darmowy kurs językowy (eTutor),
• Możliwość zdobycia, cenionego i pożądanego na rynku pracy doświadczenia.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)