Opiekun medyczny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

-Pomoc w czynnościach życia codziennego
-Pomoc w spożywaniu posiłków, karmienie
-Mycie pensjonariuszy
-Organizacja czasu wolnego

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony min. 3 m-ce (z możliwością przedłużenia)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Plac Salwatorianów 1, 43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Nd, 7.00-19.00, 19.00-7.00 (system pracy równoważny wg. ustalonego grafiku)

Wymagania

  • Uprawnienia: opieka nad osobami starszymi
  • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie kierunkowe. Doświadczenie zawodowe: praca z osobami starszymi i chorymi min. 3 miesiące. Umiejętności: cierpliwość, sumienność, dokładność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 22 do 23 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa Możliwość pracy na umowę zlecenie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Mikołów pow. mikołowski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (30 dni)