Samodzielna Księgowa

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Istniejemy już od ponad 18 lat na polskim rynku transportowym. Dzięki wysokim ambicjom i ogromnej pracy bardzo szybko rozbudowaliśmy zakres naszych usług transportowych i logistycznych. Odpowiednio przeszkolony, kreatywny zespół nie bojący się podejmować najtrudniejszych zadań logistycznych jest w stanie przedstawić Państwu ofertę w ciągu kilku minut. Każdy nasz klient jest traktowany priorytetowo i na odrębnych warunkach. Dzięki bardzo dobrej organizacji naszego systemu zarządzania, to co jest dla innych firm z branży TSL sukcesem, dla Nas jest standardem. Każda nawet najdrobniejsza przesyłka jest przez nas szczegółowo prowadzona, tak aby w 100 % spełnić wymagania naszego klienta.

G2Transport - firma spedycyjno-transportowa. Od 20 lat świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego oraz krajowego. Swoje działania skupiamy na współpracy ze stałymi Klientami, świadczymy kompleksowe usługi logistyczne dla firm będących liderami swoich branż.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa.

Miejsce pracy: Rzezawa k. Bochni

Zakres obowiązków

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będą należały m.in.:
• prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości;

• przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych;
• sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych i innych wynikających z przepisów;
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS,);

  • zarządzanie i organizowanie pracy zespołu księgowo-finansowego;
    • przygotowanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych;
    • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów;
    • nadzorowanie płatności;
    • nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT);
  • • kształtowanie i realizowanie strategii finansowej Spółki;

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na pełnej księgowości;
• doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
• dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych,
• dobra znajomość programu ERP Optima;
• rzetelność, odpowiedzialność i terminowość;
• motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania; wysoki poziom zdolności analitycznych, inicjatywa oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wszelkie niezbędne, przydatne i poprawiające efektywność pracy narzędzia;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • dofinansowanie do szkoleń dla osób chcących się rozwijać,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zadania do samodzielnej realizacji od pierwszego dnia w naszej firmie;
  • dofinansowanie do pakietu Medicover, karty multisport,
    • przyjazną atmosferę w pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest G2Transport Sp z o.o. Sp. komandytowa 32-765 Rzezawa ul. Przemysłowa 26, NIP: 8681968071. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Rzezawa pow. bocheński, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)