Specjalista ds. serwisu

Klient portalu

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i prowadzenie zgłoszeń serwisowych (telefoniczne, mailem, pocztą),
  • organizowanie wyjazdów serwisowych (zlecenie serwisowe, uzgodnienia z produkcją, planowanie wyjazdu),
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych zadań dotyczących serwisu, tworzenie raportów z serwisu,
  • odbiór pojazdów do obsługi posprzedażowej (pojazdy przyjeżdżające na serwis, pojazdy przyjeżdżające na wykonanie zamówionej usługi),
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz – na przekazaniach pojazdów, szkoleniach, naprawach gwarancyjnych i po gwarancyjnych,
  • pomoc i doradztwo w likwidacji szkód komunikacyjnych dla pojazdów wyprodukowanych przez PSS,
  • prowadzenie dokumentacji systemowej pracy działu serwisu.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość podstaw budowy pojazdu;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • chęci dalszego rozwoju i dobrej organizacji pracy.

Dodatkowo:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym;
  • zainteresowania rynkiem p.poż;
  • członkostwo w OSP.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pełne i indywidualne szkolenie, które przygotuje Cię do objęcia nowego stanowiska,
  • wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole w przyjemnej atmosferze,
  • ubezpieczenia grupowe, pakiet medyczny,
  • możliwość nauki języka angielskiego.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)