Operator maszyn CNC / Ustawiacz

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

SABNER to nowoczesna, doskonale zorganizowana firma zajmująca się produkcją seryjną precyzyjnych komponentów metalowych na maszynach CNC. Wytwarzane przez nas części znajdują zastosowanie w elektronice, medycynie, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Nasza siedziba mieści się w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej. Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, systematycznie rozwijając swój potencjał i możliwości w branży obróbki precyzyjnej.

W związku z nowymi projektami poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko: Operator maszyn CNC / Ustawiacz.

Zakres obowiązków

  • odbiór gotowych wyrobów
  • kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (frezarki CNC)
  • należyte raportowanie wykonanej produkcji
  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną
  • odzież ochronną
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenie z obsługi maszyn CNC
  • Administratorem danych osobowych jest SABNER Michał Paszek 43-300 Bielsko-Biała Maków 15, NIP: 9372434136. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:SABNER Michał Paszek , Ul. Maków 15 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372434136zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)