Pracownik magazynu

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

OPIS

Międzynarodowa, amerykańska firma to dobre miejsce pracy właśnie dla Ciebie?

Szukasz pracy, w której rozwiniesz skrzydła i będziesz mógł stworzyć coś zupełnie od zera?

Dobrze się składa, z nami spełnisz swój amerykański sen!

Rozpocznij pracę w firmie, która otwiera swój pierwszy magazyn w Polsce!

Dla naszego nowego Klienta, wiodącego partnera w globalnych usługach e-commerce, poszukujemy PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe możliwości kariery i chciałbyś/abyś pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży, czytaj dalej!

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:

- kompletowaniem, pakowaniem i etykietowaniem zamówień zgodnie z wymaganiami klienta,

- przechowywaniem i składowaniem zapasów,

- przetwarzaniem zamówień i przesyłek w systemach firmy,

- wprowadzeniem danych do systemów online i arkuszy kalkulacyjnych,

- zgłaszaniem wszelkich problemów, uszkodzeń i rozbieżności,

- rezerwowaniem odbiorów u przewoźników.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

- posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie,

- zwracasz uwagę o szczegóły,

- masz przynajmniej podstawową znajomość programu Excel,

- potrafisz pracować w zespole i masz pozytywne nastawienie,

- mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania, doświadczenie w pracy z systemem WMS.

Oferujemy

- pracę z zawsze wolnymi weekendami,

- stałe godziny pracy (9.00-17.00),

- lokalizacja: Wrocław, Oporów bez problemu dojedziesz komunikacją miejską,

- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające strukturom zagranicznym,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość ciągłego rozwoju,

- przyjazne środowisko pracy,

- pracę w swobodnej i bezpośredniej atmosferze,

- nowoczesną przestrzeń biurową zupełnie nowo powstałe centrum logistyczne,

- pracę z profesjonalistami,

- brak rutyny w codziennej pracy każdy dzień to nowe wyzwania,

- szybki i skuteczny proces rekrutacji,

- fantastyczną okazję do rozwoju.

Jeżeli opis tej roli jest dla Ciebie interesujący i wydaje się szyty na miarę właśnie dla Ciebie, prześlij do nas swoje CV.

Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne!

  • Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

    Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

    Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

    Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)