Doradca Kredytowy Klienta Biznesowego

Handlowiec, doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego Klienta poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Branża: Bankowość

Wynagrodzenie: Adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Identyfikacja potrzeb Klientów i nowych możliwości biznesowych w ramach istniejącej współpracy
  • Bieżąca obsługa i wsparcie Klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Banku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji kredytowej
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy przy obsłudze kredytowej Klientów
  • Wysoka motywacja do osiągania celów i proaktywność
  • Podstawowa wiedza ekonomiczna
  • Znajomość rynku kredytowego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju w obrębie firmy w kierunku stanowisk kierowniczych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dostęp do pakietu szkoleń pracowniczych
  • Regularne godziny pracy (8:30-16:30)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Grodzisk Wielkopolski pow. grodziski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)