Szef Produkcji

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, producenta konstrukcji spawanych na potrzeby budownictwa, energetyki oraz przemysłu maszyn i urządzeń rolniczych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żychlin

Branża: Inżynieria

Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 zł brutto

Zakres obowiązków

Zarządzanie produkcją, a w tym w szczególności odpowiedzialność za:

  • efektywność procesów produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem
  • organizację i koordynację procesów produkcyjnych
  • wizualizację procesów i czynności produkcyjnych
  • nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji
  • efektywną organizację stanowisk pracy
  • nadzór nad utrzymaniem czystości na produkcji
  • kontrolę jakości i wydajności procesów produkcyjnych i wyrobów
  • kontrolę kosztów produkcyjnych
  • prowadzenie zapisów z monitorowania wskaźników produkcyjnych
  • opracowywanie i implementację projektów modernizacyjnych i optymalizacyjnych (wdrożenie standardów 5S, Lean Manufacturing itp.)
  • monitorowanie procesów reklamacyjnych, wewnętrznych i zewnętrznych
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności strategiczne, organizacyjne i analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności menadżerskie i interpersonalne
  • Doświadczenie w branży konstrukcji spawanych
  • Znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne
  • Znajomość systemów zarządzania produkcją (Lean Management, 5S)
  • Wiedza na temat parku maszynowego (obrabiarki, spawarki itp.)
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Możliwość szkoleń
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU Życie
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Żychlin pow. kutnowski, Łódzkie
Wynagrodzenie
  • 10 000 - 15 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)