Technolog Żywności

Technolog żywności

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, europejskiego lidera w branży drobiarskiej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 8 000 zł brutto/m-c

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)
  • Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja obecnych
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów oraz technologii
  • Pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji oraz surowców
  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii żywienia
  • Doświadczenie na stanowisku w zakładzie produkcyjnym przetwarzającym świeże mięso drobiowe lub wołowe na produkty pieczone i/lub panierowane – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: „wczasy pod gruszą” i dopłata urlopowa
  • Nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Karta Multisport
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Tomaszów Mazowiecki pow. tomaszowski, Łódzkie
Wynagrodzenie
  • 8 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)