Asystent administracyjny

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Merkury Market to sieć sklepów działająca na terenie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!". U nas można pracować nad unikalnymi projektami, rozwijać się w wielu obszarach, proponować i wdrażać własne inicjatywy oraz pomysły. Wyróżnia nas stabilność zatrudnienia, a w pracy cenimy zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm oraz umiejętność współpracy i innowacyjność. W związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzimy nabór na stanowisko:

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za następujący zakres obowiązków:

Nadzór nad umowami wraz z ich projektowaniem, analizą i opiniowaniem (w tym umów handlowych, inwestycyjnych, zakupowych, usługowych, porozumień oraz klauzul umownych)

Rozwiązywanie bieżących problemów prawnych pojawiających się podczas tworzenia umów

Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

Przygotowywanie umów i kontraktów

Wymagania

Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, a także wykształceniem wyższym prawniczym lub pokrewnym, doświadczeniem w pracy z kontraktami/umowami, dyspozycyjnych w wymiarze pełnego etatu, gotowych do podjęcia stałej współpracy.

Idealny kandydat powinien cechować się umiejętnością pracy pod presją czasu oraz dobrą organizacją zadań. Mile widziane doświadczenie w firmie handlowej.

Oferujemy

Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe.

  • Administratorem danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. 38-400 Krosno Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Krosno pow. Krosno, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)