Młodszy specjalista w dziale zamówień

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z producentami w zakresie zamówień, harmonogramu dostaw, wyjaśniania niezgodności
  • Monitorowanie i kontrola stanu magazynowego, dostępności produktów, uzupełnianie zapasów
  • Analiza sprzedaży promocyjnej
  • Kontrolowanie realizacji zamówień
  • Tworzenie analiz i zestawień

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (studia ekonomia, logistyka lub pokrewne)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k., 38-400 Krosno, Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k., 38-400 Krosno, Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Krosno pow. Krosno, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)