Specjalista ds księgowości

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

irma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedziana będzie za prowadzenie operacji księgowych pod nadzorem przełożnego.

Wymagania

wykształcenie wyższe
doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane)
umiejętność analizy danych finansowych i wnioskowania na tej podstawie,
skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

Oferujemy

odpowiedzialną i ciekawą pracę,
możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Administratorem danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. 38-400 Krosno Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Krosno pow. Krosno, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)