PRACOWNIK PRODUKCJI

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Marelli jest międzynarodową grupą zajmującą się projektowaniem i produkcją nowoczesnych systemów oraz komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Grupa zatrudniająca ponad 43 000 pracowników, posiadająca 85 jednostek produkcyjnych, 15 centrów R&D, jest dostawcą dla  wszystkich najważniejszych producentów samochodów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Marelli może poszczycić się obecnością w 20 krajach takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Czechy, Słowacja, Rosja, Serbia, Turcja, Chiny, Japonia, Korea, Malezja, Indie, Włochy oraz Hiszpania.

Zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek
  • Obsługa aparatów spawalniczych
  • Montaż części samochodowych
  • Kontrola wzrokowa wyprodukowanych elementów

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

  • Umowe o prace
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Mozliwość rozwoju zawodowego
  • Prace w przyjaznej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki świąteczne
Karta Multisport
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Program poleceń pracowników
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
  • Administratorem danych osobowych jest:

    Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o.., Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472045857

    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Jeżeli chcesz zezwolić nam na wykorzystywanie Twojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w  Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o . zamieść w swoim CV poniższą zgodę:    WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Tobie prawo do cofnięcia wyrażonej zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.   „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. do czasu wycofania niniejszej zgody.”   Jeżeli chcesz zezwolić nam na wykorzystywanie Twojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Grupie Magneti Marelli w Polsce zamieść w swoim CV poniższą zgodę:   „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Grupie Magneti Marelli w Polsce do czasu wycofania niniejszej zgody.”   Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy spółki, w szczególności są to pracownicy działu właściwego ds. pracowniczych, Zarząd Spółki oraz Kierownik Działu, do którego aplikujesz.    Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy. Mają Państwo prawo do żądania od Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o. dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.”
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)