Dam pracę

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Konserwacja kontenerów socjalnych

Podsawy znajomości majsterkowania zdolności manualne. Praca przy konserwacji kontenerów socjalnych.

Zakres obowiązków

Praca na etat pełny wymiar godzin Sękocin Nowy koło Raszyna. Konserwacja kontenerów socjalnych od sprzątania po pracy remontowe. Znajomość zagadnienń elektryki lub hydrauliki będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Zapewniamy szkolenie w ramach godzin pracy.

Oferujemy

Pracę na umowę godzinowy system wynagrodzeń.

  • Administratorem danych osobowych jest PUH Darjar sc. 05-270 Marki Szkolna 41, NIP: 1251511595. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PUH Darjar sc. 05-270 Marki Szkolna 41, NIP: 1251511595 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Sękocin Nowy pow. pruszkowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)