Specjalista ds. eksportu z j.rosyjskim

GAMRAT Spółka Akcyjna

Inny

Umowa o pracę

Spółka "Gamrat" S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:
-Obsługa klientów eksportowych w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
-Przygotowywanie umów z klientami zagranicznymi i kompletowanie dokumentów
-Prowadzenie spraw i dokumentacji związanych z bieżącą działalnością Działu Eksportu
-Prowadzenie i nadzór nad dokumentami Systemu Zarządzania Jakością
-Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentami wychodzącymi i przychodzącymi z zewnątrz do Działu Eksportu
-Przygotowywanie na potrzeby innych działów odpowiednich dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania Spółki
-Poszukiwanie nowych klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami

Wymagane kwalifikacje:
-Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
-Wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomiczne, filologiczne, techniczne, handlowe)
-Znajomość obsługi Pakietu MS Office
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Benefity takie jak: możliwość skorzystania z świadczeń socjalnych, ubezpieczenia grupowe na życie, paczki mikołajowe dla dzieci itp.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji elektronicznie: @

Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest GAMRAT S.A. z siedzibą w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza 108. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych jest dostępna pod adresem: oraz w siedzibie Administratora.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji).
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.