Asystent działu handlowego z językiem angielskim

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022
PassionHR

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w uprawie oraz organizacji łańcucha dostaw w obszarze owoców jagodowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Twoje przyszłe zadania:
- Zarządzanie bazą odbiorców i dostawców;
- Nadzór nad zgodnością dokumentów oraz dbanie o obieg dokumentów;
- Przetwarzanie aktualnych zamówień zakupu i sprzedaży oraz rozwiązywanie problemów z nimi związanych;
- Kontrola oraz uzupełnianie stanu magazynowego opakowań;
- Wprowadzanie i edycja indeksów systemowych;
- Prowadzenie fizycznego i wirtualnego magazynu oraz rejestru reklamacji (IFS);
- Bieżąca weryfikacja ważności certyfikatów Global Gap;
- Przygotowywanie prezentacji z bieżących tematów;
- Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów działu handlowego oraz administracyjnego;
- Pomoc w egzekwowaniu bieżących dostępności owoców od dostawców.

Oczekiwania:
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
- Min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku administracyjnym;
- Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office;
- Wykształcenie średnie.

Fajnie, jeśli posiadasz:
- Doświadczenie w branży owocowo-warzywnej;
- Znajomość działania procesu zakupu i sprzedaży;
- Podstawową umiejętność obsługi programów graficznych.

Oferujemy

- Niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon służbowy;
- Możliwość pracy hybrydowej;
- Szkolenia podnoszące kompetencje;
- Pracę w rozwijającej się firmie.
Miejsce pracy
  • Załuski pow. płoński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)