Kierownik działu informatycznego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022
Sima Consulting

Informatyk

Umowa o pracę

Dla naszego klienta z branży spożywczo-rolniczej, obsługującego rynek hurtowy od 25-lat, zatrudniającego ponad 80 osób, aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Kierownik działu IT
miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• planowanie, realizacja strategii rozwoju infrastruktury i funkcjonalności obszaru informatycznego,
• zapewnienie prawidłowej konfiguracji i ciągłości działania infrastruktury informatycznej, systemów i telefonii,
• zapewnienie bezpieczeństwa i legalizacji systemów, programów informatycznych, oraz zarządzanie kontami użytkowników,
• administrowanie bazami danych, których rejestracja wymagana jest w • Centralnym Rejestrze Baz Danych,
• prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi sprzętu informatycznego/systemów,
• definiowanie potrzeb w zakresie sprzętu i oprogramowania oraz koordynacja działań związanych z jego zakupem,
• zarządzanie zespołem pracowników działu informatycznego,
• przestrzegania zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością,
• proponowanie rozwiązań IT wspierających pracę przedsiębiorstwa, koordynacja pracy projektowej,

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
• wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• dobra znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą sieciową, zarządzaniem serwerami (Windows) i MS Office 365,
• komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• darmowa prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
• dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne,
• duża swoboda działania,
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (2 godziny, 59 minut)