Czynności elektromechaniczne

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Elektromechanik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Konserwacja maszyn i urządzeń odlewniczych, usuwanie zaistniałych usterek i awarii, przestrzeganie instrukcji technologicznych, roboczych i obsługi urządzeń, realizacja ilościowa i jakościowa zleconych do wykonania zadań, stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
- Miejsce wykonywania pracy: Katowice oraz teren całej Polski według zlecenia.
- Godziny pracy: według zlecenia + soboty, niedziele, święta.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia: podstawowy. Doświadczenie zawodowe: brak. Wymagane umiejętności: sprawność manualna i dobry wzrok, sumienność i precyzja, znajomość rysunku technicznego. Inne wymagania: brak nałogów - warunek konieczny, brak przeciwwskazań zdrowotnych i gotowość do wykonywania zleceń w ciężkich i szkodliwych warunkach pracy (wielogodzinne utrzymywanie niewygodnych postaw - stojącej, pochylonej, w przysiadzie; kontakt ze szkodliwymi substancjami) - warunek konieczny, gotowość do podjęcia wykonywania zlecenia na terenie Polski bez zapewnienia dojazdu (oraz szybkiej zmiany miejsca zamieszkania), gotowość do wykonywania zlecenia i zamieszkania z obywatelami Ukrainy oraz samodzielnego dojazdu z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy oddalonego ok. 10 km.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 19,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 lata. Zlecenie wykonywane 40 go
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)